Ювілейний вечір до 80-ліття Михайла Романіка

Дата: 22.11.2017 08:30

Посміхаюся нині життю,

Хоч прожиті роки за плечима.

Не підвладні вони вороттю,

Не зустрітися більше із ними.

Такими словами розпочався  ювілейний вечір до 80-ліття нашого односельчанина, вчителя, громадського активіста, голови ветеранської організації с.Прилісне,  літописця, краєзнавця і просто хорошої та чуйної людини – Михайла Івановича Романіка.

З цією поважною датою Михайла Івановича прийшли вітати і найдорожчі йому люди – родина, колеги-вчителі, друзі, місцева влада  і ті, хто любить та поважає ювіляра. Ведуча свята Анжела Неродик, художній керівник Прилісненського Будинку культури, повідала про всі життєві сторінки ювіляра, його інтереси, вподобання та захоплення.

Цікаву презентацію про життєвий шлях Михайла Івановича підготувала та продемонструвала його учениця, послідовниця, вчитель історії Ірина Скорик.

На честь іменинника звучали музичні композиції від фольклорного гурту «Прилісняни», учасником якого є сам пан Михайло, Анжели Неродик, юнацького гурту «Зорепад» та Дарини Матвіюк. Окрасою свята був виступ родинного колективу Романіків.

Всі квіти, найкращі побажання та подарунки сьогодні для Вас, шановний Михайле Івановичу!

Хай Ангел Божий Вас охороняє від біди,

Ваш дім хай буде «Невичерпна чаша»,

Добра і радості Вам від людей

Й ще не один прекрасний ювілей!