Урок гідності "Українець-це на все життя" пройшов у Центральній бібліотеці Прилісненської сільської ради

Дата: 21.11.2017 16:28

Українець – це на все життя

Гідність українця – це не вишита сорочка чи гасло «Слава Україні», це, передусім, вірність матері і Батьківщині, рідній мові, традиціям роду та народу.  Це вірність тим ідеалам, за які українське чоловіцтво воює з часів Княжої Русі і до сьогодні.

Фото без опису

21 листопада – Україна відзначає День Гідності та Свободи. Цій даті був присвячений урок гідності «Українець – це на все життя», який підготували працівники Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради.

На захід були запрошені учні 11-х класів, які з увагою, цікавістю і душевним трепетом слухали ведучих Тетяну Шишолик та Каріну Чернюк , передивлялись відеокадри про Євромайдан, Революцію Гідності, Героїв Небесної Сотні.

Фото без опису

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто відстоював власну гідність на Майдані, хто пожертвував собою задля гідного життя кожного українця.

Музичні номери звучали від Анжели Неродик та Дани Горайчук.