Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Шаховий турнір з нагоди Дня Незалежності України

24 серпня 2017 року Україна відзначатиме 26 річницю своєї Незалежності. З цієї нагоди 19 серпня в Будинку культури с.Прилісне відбувся шаховий турнір. Як відомо, шахи дійшли до нас ще з сивої давнини, проте зуміли зберегти свою значимість навіть у ХХІ столітті. Тому не дивно, що у залі зібралося чимало охочих, серед яких жителі сіл Прилісне, Лишнівка та .Галузія.

Це була запекла боротьба інтелекту, ерудиції, мудрості та інтуїції. Цікавинкою заходу була участь наймолодшого шахіста – 11-річного Владислава Сахніка.

Кожен учасник змагань прагнув перемогти, продумуючи свій хід та намагаючись зруйнувати плани суперника. Та виграли цього вечора ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум. Отже, перше місце виборов Лущук Володимир Адамович (житель с.Лишнівка), 2 місце посів Пивоварський Роман Юхимович (із с.Прилісне), а 3 місце зайняв Романік Василь Іванович (корінний прилісненець).

Переможці турніру були нагороджені грамотами й невеличкими грошовими подарунками. Та всі учасники отримали хороші враження і позитивні емоції.

ФОТОГАЛЕРЕЯ:« повернутися до списку новин