Маневицький район, Волинська область

Дата створення: 00:35 21.08.2018

Розпочався прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

Дата створення: 09:29 03.08.2018

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards. Міністерство молоді та спорту України, журнал PROactive за підтримки компанії Цитрус оголошують про старт прийому заявок на другу премію соціальних проектів — Social Project Awards! Основна мета — розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально. Ознайомитись з детальнішою інформацією можна за посиланням:https://awards.org.ua/ та за телефоном: (093) 100 73 76

УВАГА!!! ФОТОКОНКУРС!!!

Дата створення: 09:26 03.08.2018

Прилісненська сільська рада оголошує фотоконкурс «Великі світлини маленьких куточків моєї громади». До участі у конкурсі запрошуємо всіх жителів громади, які мають фотоапарати, бачать прекрасне і хочуть поділитися з усіма цікавими та чарівними куточками нашого краю. Учасники подають роботи по місцю проживання в Будинок культури та клуби-філії в електронному вигляді в необмеженій кількості, з яких будуть відібрані не більше п’яти авторських робіт одного учасника для участі у фотоконкурсі.

Дата створення: 10:09 28.06.2018

02 липня 2018 року о 10.30 год. в актовому залі Будинку культури  Прилісненської сільської ради  Маневицький районний центр зайнятості спільно з Волинським Інститутом розвитку та підтримки Громадських ініціатив організовує проведення тренінгу «Проектний менеджмент для мешканців об'єднаних територіальних громад».

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата створення: 15:59 27.06.2018